اخبار / استانی

آغاز طرح ملی«با مهر تا مهر» در ۲۸ روستای شوش/ اجرای طرح در ۱۳۳ روستای خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: بیش از ۱۳۳ روستای متأثر از سیل در استان وجود دارد که کمک های اهدایی مردم در تمام این مناطق توزیع می شود.

۱ ماه قبل

آغاز طرح ملی«با مهر تا مهر» در ۲۸ روستای شوش/ اجرای طرح در ۱۳۳ روستای خوزستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلا لاحمر استان خوزستان، علی خدادادی با اشاره به اینکه طرح «با مهر تا مهر» با هدف اهدای کمک های مردمی در مناطق متأثر از سیل اجرا می شود، گفت: امروز با حضور دانش آموزان روستای میثم تمار، لوازم التحریر، اسباب بازی و کتاب های اهدایی مردم از سراسر کشور به کودکان این روستا اهدا شد.

علی پهلوان، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان هم از آغاز اجرای طرح ملی «با مهر تا مهر» در روستای سیل زده «میثم تمار »شهرستان شوش خبر داد و گفت: این طرح به منظور حمایت از کودکان مناطق سیل زده کشور و توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با هدف جمع‌آوری و توزیع کتاب، نوشت‌افزار و اسباب‌بازی برای دانش آموزان مناطق متأثر از سیل‌ فروردین ماه امسال در خوزستان آغاز شده است. بر این اساس طرح با مهر تا مهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از روستای سیل زده میثم تمار شهرستان شوش و با مشارکت معتمدین، شیوخ و عموم مردم و کودکان این روستا آغاز شده و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

 سیده لیلا جادران، سرپرست جمعیت هلال احمر شوش نیز در حاشیه اجرای این طرح گفت: طرح ملی «با مهر تا مهر» از روستای سیل زده میثم تمار این شهرستان آغاز و در ۲۸ روستای متأثر از سیل شوش تا پایان شهریور امسال اجرا می شود.