آگهی

اخبار / ستادی

آغاز فراخوان پزشکان داوطلب برای اعزام به عتبات در اربعین/مهلت نام‌نویسی تا اول مرداد

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از آغاز نام‌نویسی پزشکان داوطلب برای خدمت‌رسانی به زائران امام حسین(ع) در ایام اربعین خبر داد.

۳ ماه قبل

آغاز فراخوان پزشکان داوطلب برای اعزام به عتبات در اربعین/مهلت نام‌نویسی تا اول مرداد

به گزارش روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، دکتر علی حیدری با اعلام این خبر گفت: پزشکان داوطلبی که تمایل دارند در ایام اربعین به زائران در عتبات خدمت‌رسانی کنند می‌توانند در فراخوان مرکز پزشکی حج و زیارت نام‌نویسی کنند.

وی با اشاره به حضور میلیونی زائران در عتبات عالیات در ایام اربعین افزود: همچون سنوات گذشته این فراخوان چند ماه قبل از ایام اربعین اعلام می شود تا ضمن دریافت درخواست‌های پزشکان داوطلب برای حضور، برنامه‌‌ریزی‌های لازم برای ارائه بهینه خدمات به زائران انجام شود.

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: بر این اساس پزشکانی که تمایل دارند در اربعین ۹۸ با این مرکز همکاری کنند، می‌توانند برای نام‌نویسی در این فراخوان به نشانی اینترنتی WWW.HMC.IR مراجعه یا با شماره تلفن‌های ۸۶۷۴۴۱۲۳ و ۸۶۷۴۴۱۱۶ پیش‌شماره ۰۲۱(برای پزسکان مقیم شهرستان) تماس بگیرند.

وی درباره مدت‌زمان نام‌نویسی و اعزام پزشکان، گفت: مدت زمان نام‌نویسی پزشکان در این فراخوان تا ابتدای مردادماه اعلام شده و اعزام پزشکان عمومی به مدت ۱۷ روز از ۵ تا ۲۸ صفر انجام خواهد شد. پزشکان متخصص نیز به مدت ۱۰ روز از ۱۱ تا ۲۱ صفر به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.