آگهی

اخبار / ستادی

آغاز فعالیت درمانگاه هلال احمر در سامرا/۴۰۰ قلم دارو تدارک دیده شده است

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از آغاز فعالیت درمانگاه مستقر در سامرا خبر داد و گفت: ۴۰۰ قلم دارو تدارک دیده شده از این رو به هیچ عنوان کمبود دارو در درمانگاه ها وجود ندارد.

۱۰ ماه قبل

آغاز فعالیت درمانگاه هلال احمر در سامرا/۴۰۰ قلم دارو تدارک دیده شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، سیدعلی مرعشی در گفت و گو با خبرنگار گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان با اشاره به اینکه تمام درمانگاه های مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عراق بازگشایی شده است، گفت: امروز نیز درمانگاه مستقر در سامرا فعالیتش را آغاز خواهد کرد.
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با بیان اینکه درمانگاه هایی در کاظمین، نجف، کربلا و حله مستقر هستند، اظهار کرد: بر این اساس خدمات رسانی از ۳ روز گذشته برای زائران در اربعین شروع شده است.
وی با اشاره به اینکه یک هزار و ۵۰۰ نیروی درمانی برای خدمت رسانی به زائران اربعین به عتبات عالیات اعزام شده است، افزود: این مهم در حالیست که ۴۰۰ قلم دارو نیز تدارک دیده شده است از این رو به هیچ عنوان کمبود دارو در درمانگاه ها وجود ندارد.
مرعشی با بیان اینکه ۳۰ دستگاه آمبولانس و ۷ دستگاه اتوبوس آمبولانس برای خدمات رسانی به زائران در کشور عراق فعالیت دارند، ادامه داد: همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۳ دستگاه آمبولانس نیز تجهیز شده تا به وسیله آنها به زائران در کاظمین و سامرا خدمات درمانی ارائه شود.

دیدگاه‌ها