اخبار / استانی

آموزش مهارت های امدادی هلال احمر به ۳ هزار زن در ایلام

معاون امور عمرانی استانداری ایلام با بیان این که در حوادث مختلف آمادگی قبل از حادثه ضروری با آموزش کاربردی امکان پذیر است گفت: آموزش باید همراه با مهارت باشد مانند طرح دادرس که توسط هلال احمر در آموزش و پرورش صورت می گیرد و علاوه بر تئوری به صورت عملی هم انجام می شود.

۵ ماه قبل

آموزش مهارت های امدادی هلال احمر به ۳ هزار زن در ایلام

احمدکرمی ضمن قدردانی از اقدامات خوب هلال احمر در حادثه سیل اخیر در این استان گفت: امدادرسانی نیروهای هلال احمر به سیل زدگان بخش ماژین و روستاهای شهرستان سیروان در ایامی که تعطیلات نوروز بود و باید در کنار خانواده ها می بودند از خدمات خالصانه مدیر عامل و مجموعه جمعیت هلال احمر استان تقدیر و تشکر کردند.

مدیرکل امور بانوان استانداری ایلام از آموزش مهارت های اولیه امدادی هلال احمر به ۳ هزار زن در این استان خبر داد وگفت: آموزش های هلال احمر یعنی آموزش برای توانایی مواجه با یک بلایی که نمی دانیم کی نازل می شود.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان ایلام نیز با بیان این که کارهای خوبی در حوزه های مختلف جمعیت هلال احمر برگزار می شود گفت: اگر قرار است که اتفاق خوبی در جامعه ما بیافتد و اگر کودک و نوجوانی تربیت شده برای روز های سخت و شرایط بحرانی می خواهیم باید از آموزش و پرورش شروع کنیم.

وی ضمن تشکر از هلال احمر و تمام نهاد هایی که برنامه های خود را بر گروه کودک و نوجوان در آموزش و پرورش متمرکز می کنند، بیان کرد: امیدوارم در یک مشارکت هدفمند و خوب بتوانیم آرام آرام یک جامعه توسعه یافته تربیت کنیم.