اخبار / استانی

اجرای طرح ملی همای‌رحمت در اصفهان/ توزیع ۱۰ هزار سبد غذایی میان نیازمندان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اجرای طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان در اصفهان و توزیع ۱۰ هزار سبد غذایی بین نیازمندان خبر داد.

۳ ماه قبل

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، محسن مومنی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حاشیه بازدید از طرح ملی همای رحمت شهرستان اصفهان گفت: امسال نیز همچون سنوات گذشته به تأسی ازسیره و رفتار مولای متقیان حضرت علی (علیه السلام) این طرح ملی در کلیه شعب در حال برگزاری است. انتظار می‌رود با همت و مشارکت اعضاء، داوطلبان و خیرین جمعیت استان در طول این ماه پر فیض و برکت ده هزار سبد غذایی به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد ریال تهیه و در بین افراد نیازمند و بیماران بی‌بضاعت توزیع شود.

او گفت: با تاکید بر اینکه حمایت از کرامت انسانها به عنوان شعار محوری طرح ملی همای رحمت در نظرگرفته شده است، بیش از ۱۰ هزار نفر از محرومان و نیازمندان و خانواده‌های زندانیان و بیماران از این طرح بهره‌مند شده و در این طرح خداپسندانه با یاری خداوند متعال علاوه بر تحت پوشش قراردادن خانواده‌های محروم و نیازمندان جامعه و خانواده‌های زندانیان و بیماران، این جمعیت به همت والای خیرین و داوطلبان به برپایی سفره‌های افطاری در روستاها و مناطق محروم اقدام خواهد کرد.

مومنی افزود: سبدهای غذایی توزیع شده شامل برنج، روغن، مرغ، حبوبات، خرما، گوشت، پنیر، کنسروجات، قند، شکر، ماکارونی، چای و… خواهد بود که ارزش ریالی هر سبد ۳ میلیون ریال است.

او با توجه به تداوم جمع‌آوری و تهیه سبدهای غذایی طرح همای رحمت تا پایان ماه مبارک رمضان، از تمامی داوطلبان خیراندیش خواست تا بیماران نیازمند و خانواده‌های بی‌بضاعت را از نیات خیر خود بهره‌مند سازند.