این بار برای مقابله با کرونا در پویش «دست‌یار»؛ همکاری مجدد «ورزش سه» و جمعیت هلال احمر

شیوع ویروس کرونا سریعتر از آنچه تصور می شد اتفاق افتاد و حالا برای مقابله با آن نیاز به یک پویش و همکاری همه جانبه و ملی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از "ورزش سه"، شیوع ویروس کرونا در ایران برخی کمبودها را در زمینه بهداشتی به خصوص در قشر آسیب پذیر جامعه نشان داد؛ کمبودهایی که در روزهایی اخیر باعث نگرانی و مشکلات زیادی برای مردم شهرهای درگیر با این بیماری خطرناک شده است.

جمعیت هلال احمر ایران به عنوان یکی از ارکان اصلی در حوادث و بحران ها همچون زلزله و سیل این بار نیز البته با مشارکت های مردمی به دنبال حل کمبودهای مردمی در مناطق محروم است. در همین ارتباط و با توجه به درخواست های متعدد و به منظور جلب مشارکت‌های مردمی در مقابله با ویروس کرونا در مناطق کم‌برخوردار کشور از عموم مردم برای شرکت در پویش سراسری «دست‌یار» دعوت به همکاری می کند.

تامین وسایل حفاظت فردی در مناطق کم‌برخوردار کشور هدف و برنامه اصلی  جمعیت هلال‌احمر در راه‌اندازی پویش «دست یار» و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تامین این وسایل (ماسک، مایع ضدعفونی کننده،دستکش و …) برای خانواده‌های کم‌بضاعت، نقاط حاشیه‌ای و آسیب‌خیز و مناطق محروم کشور است.

بر این اساس مردم نوعدوست ایران  می‌توانند کمک های نقدی خود را به حساب ۹۹۹۹۹ هلال‌احمر نزد تمامی بانک‌ها یا به شماره کارت‌های ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران واریز کنند. همچنین کد دستوری #۱۱۲* نیز برای دریافت کمک‌های مردمی فعال است.

سایت "ورزش سه"  با کمک ورزشکاران ممتازی که همواره در شرایط سخت کنار مردم بوده‌اند با هدف یاری هموطنان به این پویش پیوسته است.

از فردا ورزشکارانی که یک بار در ابتدای سال جاری در کمپین کمک به سیل زدگان با همکاری جمعیت هلال احمر و سایت "ورزش سه" شرکت کرده بودند، باردیگر با حضور در صحنه و شرکت در پویش "دست یار"  در کمک هموطنانشان در مناطق محروم و آسیب پذیر پیش قدم می شوند.

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *