بهره‌مندی یک هزار خانواده نیازمند از اجرای طرح «دست یار» در بم

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم از توزیع یک هزار بسته غذایی و بهداشتی میان خانواده های نیازمند در قالب طرح «دست یار» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ احمد سیدی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تلاش دستگاه ها و جمعیت هلال احمر برای کمک به تأمین معیشت افراد کم برخوردار و خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا بیان کرد: یک هزار بسته غذایی و بهداشتی با همکاری خیرین داوطلب هلال احمر، معدن روی خانه خاتون ابارق وگروه خودروسازی کرمان در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه این برنامه در قالب طرح دست یار و به مناسبت ماه مبارک رمضان اجرا شده است، افزود: جمعیت هلال احمر پل ارتباطی میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان است تا از ظرفیت خیرین برای کمک به نیازمندان استفاده کند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم با اشاره به ارزش ریالی بسته های توزیع شده به مبلغ 300 میلیون تومان، افزود: همچنین مردم نوع دوست استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب 5294949404 هلال‌احمر یا به شماره کارت‌ 6104337498332393 نزد بانک ملت واریز کنند و همچنین کد دستوری# 34*112* نیز برای دریافت کمک‌های مردمی نیز فعال است.

وی در پایان ضمن تبریک سالروز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر گفت: طرح دست یار همزمان با طرح کمک مومنانه با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و سپاه پاسداران در شهرستان اجرا شده است.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *