جزئیات راه‌اندازی مراکز درمانی و توانبخشی در شهرهای مختلف کشور

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: در ماه های گذشته مراکز درمانی و داروخانه های متعددی در شهرهای مختلف کشور راه اندازی شده و تا پایان سال نیز افتتاح های بیشتری خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر به نقل از خبرگزاری مهر؛ فرید مرادیان با اشاره به اقدامات اخیر معاونت بهداشت و درمان هلال احمر گفت: در ماه‌های گذشته با تلاش و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته افتتاح مراکز درمانی و توانبخشی با هدف ارائه خدمات ارزان به مردم در شهرهای مختلف کشور در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: افتتاح مراکز درمانی خیریه حسین شهبا و درمانگاه حضرت زینب در سیرجان از اقدامات مؤثری است که در ماه‌های گذشته به اجرا در آمده است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: کسب مجوز داروخانه سیرجان، پیگیری تکمیل و افتتاح داروخانه هلال احمر در بیرجند و گرگان و کسب مجوز راه اندازی داروخانه هلال احمر لرستان از دیگر اقداماتی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

مرادیان با اشاره به افتتاح مرکز جراحی بم، افتتاح کاردرمانی و فیزیوتراپی ریگان کرمان و مرکز جامع توانبخشی قائم شهر و ایلام خاطر نشان کرد: تا پایان سال افتتاح پروژه‌های درمانی و توانبخشی در شهرهای مختلف کشور با شتاب بیشتری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *