پیام معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال‌احمر به مناسبت روز جهانی معلولان

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولان، تاکید کرد: جمعیت هلال‌احمر همسو با اهداف بشردوستانه خود، حداكثر ظرفيت و توان خود را برای خدمت به معلولان به كار بسته است.

به گزارش پایگاه اطلاع سانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر فرید مرادیان در این پیام آورده است:

«13 آذر (سوم دسامبر)، روز تکریم و تجلیل از کسانی است که علی‌رغم داشتن محدودیت‌، با استعانت از قدرت الهی و عزمی راسخ، سرافرازانه با تلاش و جدیت در عرصه‌های گوناگون اجتماع ایفای نقش می‌کنند.

معلولیت هیچگاه محدودیت و محرومیت از ادامه زندگی اجتماعی و دستیابی به افتخارات و سربلندی ها نیست بلکه می توان از آن به عنوان عامل شکوفایی استعدادها و توانایی های بالقوه یاد کرد.

امروزه معلولان با تکیه بر نیروی ایمان و با تکیه بر استعدادهای خود توانسته‌اند در مسیر رشد و تعالی و کمک به توسعه  همه جانبه کشور در زمینه های گوناگون گام‌های موثری و بلندی  بردارند.

جمعیت هلال‌احمر نیز همسو با اهداف بشردوستانه خود، حداكثر ظرفيت و توان خود را برای خدمت به این عزیزان به كار بسته است و معتقديم در سایه چنین رويكردي می‌توانیم از قابلیت‌های شگرف این عزيزان به شكل مطلوبي در اجرای برنامه‌های بشردوستانه جمعیت هلال احمر  به بهترین نحو ممکن بهره‌مند شد.

اينجانب در خاتمه اين روز مبارك را به همه معلولان و خانواده‌هاي محترم و صبور آنان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم‌ و از زحمات بي‌شائبه خادمين اين عرصه به‌ویژه همکاران سخت‌کوش حوزه توانبخشی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور، قدردانی می‌کنم.»

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *