جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

جمعه ، 22 فروردین 1399

اجرای طرح "یلدا برای همه " در استان همدان

 Fa495a13 01c3 434e 8598 2d4330736c06

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان همدان در دومین طرح یلدانه گفت: داوطلبان همدانی «یلدانه» را با شعار "یلدا برای همه " با هدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان، سیلوانا صلح میرزائی افزود: در این حرکت بشردوستانه داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، اعضای خانه داوطلب و تعدادی از کارکنان جمعیت شهرستان همدان با مشارکت سازمان بهزیستی از مرکز توانبخشی، اعصاب و روان و افراد کم توان ذهنی دیدار کردند.

وی گفت: داوطلبان باید نياز گروه های آسيب پذير و آسيب ديده را شناسايي و نياز آنها را با استفاده از خدمات و حمايت هاي داوطلبانه، به عنوان حلقه اتصال برطرف کنند.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان همدان افزود: توان افزايي نیروهای داوطلب، ايجاد هماهنگي و بهره‌گيري از توانمندي‌هاي اشخاص حقیقی و حقوقی از اهداف این معاونت است تا در هنگام بروز حوادث و سوانح از تخصص ها و تجربیات و توانمندی های علمی و فکری آنها یا در مواقع عادی از خدمات فکری، مشورتی، مدیریتی و برنامه ریزی آنها بهره گیرد.

وی گفت: افراد علاقمند در صورت داشتن فرصت کافی، تجربه و توانایی می توانند به صورت موقت یا مستمر بر اساس نیازهای این جمعیت با خانه داوطلب مستقر در شعب سراسر استان همکاری کنند. در پایان مراسم با برگزاری جشن یلدا، به توانیابان حاضر در این مرکز توانبخشی پک های بهداشتی اهدا شد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی