ارسال پنجمین محموله کمک‌های مردمی از خراسان جنوبی به سیستان‌ و بلوچستان

 Download

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس در خراسان جنوبی گفت: امروز پنجمین محموله امدادی استان از فردوس به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ سید حسین لاژوردی، بیان کرد: هلال احمر شهرستان فردوس همانند سایر شعب استان، اقدام به جمع آوری اقلام غیر نقدی و کمک های نقدی برای ارسال به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان کرده است.

وی با بیان اینکه تاکنون چهار محموله کمک های امدادی از سطح استان به منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است، افزود: امروز پنجمین محموله امدادی خراسان جنوبی از فردوس به مقصد سیستان و بلوچستان ارسال شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس با بیان اینکه این محموله کمک های اهدایی مردم شهرستان فردوس است، افزود: این محموله شامل 2 هزار و ۵۶ ثوب انواع البسه، ۸۴۰ قوطی کنسروجات، ۵۴ تخته پتو و دیگر مواد خوراکی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان است.

وی ارزش ریالی محموله را یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این کالاها برای توزیع با یک دستگاه کامیونت هلال احمر به ایرانشهر ارسال شد.

لاژوردی گفت: شهروندان می توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.

لازم به ذکر است، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا 920120000000000000099999 IR نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه‌های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از سوی هلال احمر اعلام شده است.

کلمات کلیدی

تصاویر

WhatsApp Image 2020 01 20 At 10.56.38