امدادرسانی به بیش از ۵۰۰ نفر در راه ماندگان برف و کولاک در استان مرکزی

 WhatsApp Image 2020 01 23 At 15.37.31

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از امدادرسانی به بیش از ۵۰۰ مسافر در راه‌مانده و گرفتار کولاک و برف در شبانه روز اخیر از سوی نیروهای این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ محمد محمدی امروز پنجشنبه سوم بهمن ۹۸ گفت: این خدمات از سوی ۱۲ پایگاه ثابت امدادجاده ای و هفت پایگاه سیار جمعیت هلال احمر استان مرکزی به افراد گرفتار در برف و کولاک در جاده‌های این استان ارائه شد.

وی ادامه داد: ۲۲۶ نفر از مسافران گرفتار در برف در این مدت از خدمات اسکان اضطراری جمعیت هلال احمر استان مرکزی بهره‌مند شدند و انواع اقلام زیستی و تغذیه اضطراری از جمله پتو، انواع کنسروها، آب میوه، نان، خرما و بیسکوبیت بین این افراد توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: بیش از ۱۳۰ خودروی گرفتار در برف نیز در شبانه روز اخیر از سوی نیروهای امدادی  جمعیت هلال احمر در جاده‌های استان رهاسازی شد.

محمدی گفت: با آغاز بارش برف و کولاک در استان مرکزی در راستای تسهیل در ارایه خدمت به مسافران و خودروهای گرفتار در برف علاوه بر ۱۲ پایگاه ثابت مستقر در جاده‌های استان، هفت پست سیار نیز در جاده‌های برفگیر شامل جاده اراک- سلفچگان، اراک- توره، جاده ازنا در شهرستان شازند، تفرش- سلفچگان، خمین- اراک و دلیجان- نراق مستقر شدند.

کلمات کلیدی