برگزاری کارزار رسانه با شعار «یاریگران زندگی» در زاهدان

سرپرست جمعیت هلال حمر سیستان و بلوچستان از برگزاری طرح کارزار رسانه با همکاری موسسه مردم نهاد چترا با هدف کاهش آسیب های اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان علیرضا میربهاالدین گفت : با توجه به تعامل و همکاری اثربخش جمعیت هلال احمر استان به عنوان بزرگترین نهاد عام المنفعه در مسیر توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و صدا و سیمای استان طرح کارزار رسانه را با استفاده از ظرفیت و پتانسیل اعضای جوانان و سرگروه های طرح پیمان در روستای نوکجوب  شهرستان بمپور برگزار کرد.

میربهالدین افزود : این طرح با هدف آگاه سازی و اطلاع رسانی اقشار جامعه به منظور پیشگیری از اعتیاد و کاهش آسیب های اجتماعی در زمینه ارتقا فرهنگ عمومی وایجاد آگاهی و نگرش نسبت به مواد اعتیاد آور اجرایی شد.

وی افزود: برپایی ایستگاه های سلامت ، مشاوره ، نقاشی ، برپایی نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، نمایشگاه صنایع دستی ، کارگاه آموزش پیشگیری از اعتیاد ، جشنواره غذا و مسابقات فرهنگی – ورزشی ، ایستگاه های اطلاع رسانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی با مشارکت سرگروه های طرح پیمان و اعضای جوانان کانون های پنج گانه با هدف کاهش فقر فرهنگی که مادر بسیاری از ناهنجاری ها در جامعه است ، در راستای برنامه های تفاهم نامه منعقد جمعیت هلال احمر و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برپا شده است.

سرپرست جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این استان با  33 هزار و 925 نفر داوطلب جوانان و نوجوان از جایگاه ارزشمند برای حضور فعال در برنامه های آموزشی و ترویجی در حوزه آسیب های اجتماعی برخوردار است.

در پایان این مراسم نیز به نفرات برتر مسابقات ورزشی و فرهنگی هدایایی اهدا شد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *