جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پنجشنبه ، 21 فروردین 1399

بیست‌ویکمین مانور سراسری زلزله در قم برگزار شد

 Manoer Ghom

بیست و یکمین مانور سراسری زلزله با شعار مدرسه ایمن _ جامعه تاب آور در دبیرستان شهید رجایی قم و با حضور جمعی از مدیران کل استانی و شماری از دانش آموزان اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ بیست و یکمین مانور سراسری زلزله با حضور اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در سطح استان قم و بخش های کهک و جعفریه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، پیش از برگزاری کارگاه های آموزش پناهگیری و خروج ایمن در ۳۷ مدرسه از استان در راستای آمادگی در برابر زلزله و اجرای مانور سراسری زلزله در مدارس قم و سه بخش استان برگزار شد.
محمد مصباحی در این خصوص گفت: در آموزش ها دانش آموزان با چگونگی پناهگیری و خروج ایمن و نقاط امن و ناامن در زمان حادثه آشنا و آموزش ها را فرا گرفتند.
وی افزود: در برگزاری بیست و یکمین مانور سراسری زلزله در مدارس استان قم، مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مدیرکل آموزش و پرورش قم و شماری از مسئولان حضور داشتند.
مانور سراسری زلزله همزمان با سراسر کشور در قم برگزار شد، همچنین این مانور با مشارکت اعضای کانون های دانش آموزی استان قم در مدارس بخش کهک، جعفریه و خلجستان نیز همراه بود.

 

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی

تصاویر

Manover Qom (1) Manover Qom (2) Manover Qom (3) Manover Qom (4) Manover Qom (5) Manover Qom (6) Manover Qom (7) Manover Qom (8) Manover Qom (9) Manover Qom (11)