جلسه هم اندیشی مجمع دبیران کانون های هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری

جلسه هم اندیشی مجمع دبیران کانونهای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر عامل ، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه ، معاون امور جوانان و دبیران استانی سه شنبه ۲۵ شهریور در شهرکرد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری ؛ محمدرضا عرب معاون امور جوانان استان فعالیت های سه ماهه کانون های جوانان را مطرح کرد و از جوانان در اجرای برنامه های محرم به خصوص نذر سلامت تقدیر و تشکر نمود .

در ادامه  سید احمد مرتضوی مدیر عامل  جمعیت هلال احمر استان  در جمع اعضای مجمع کانون های جوانان اظهار کرد: اعضای جوانان سرمایه های جمعیت هلال احمر هستند و جذب نیروی جوان باید در اولویت کار قرار بگیرد و پس از آن به کارگیری این اعضا و ایجاد انگیزه و روحیه باید در دستور اقدامات سازمان جوانان باشد ایشان در ادامه افزود باید ارتباط با جوانان بیشتر شود و با سرمایه گذاری روی آن ها از ذهن خلاق و پویای جوانان در خصوص جذب اعضا در شرایط نا مناسب کرونا بیشتر بهره مند شویم .

وی افزود پذیرای انتقادات و پیشنهادات کانون ها در جهت بهبود روند برنامه ها و فعالیت ها هستیم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین جعفری نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان چهارمحال و بختیاری ضمن گرامی داشتن  هفته دفاع مقدس فعالیت های جوانان را ارزشمند و موثر بیان کرد و افزود تشویق و حمایت جوانان باید سر لوحه کار قرار بگیرد و جوانان را باید در عرصه های مختلف توانمند کنیم این در حالی است که این ظرفیت های بلقوه می توانند برای آینده جمعیت نیز موثر باشند. وی از برگزاری آموزش های مهارت های زندگی در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه اعضای جمعیت هلال احمر استان  خبر داد.

در پایان این جلسه مجتبی سرفراز دبیر مجمع کانون های جوانان  به همراه دیگر اعضای مجمع استانی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در راستای بهبود فعالیت های پیش رو از جمله برنامه های تاسیس سازمان جوانان پرداختند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *