جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

چهارشنبه ، 14 خرداد 1399

دومین محموله امدادی هلال‌احمر خراسان جنوبی به سیستان‌وبلوچستان ارسال شد

 Kh.j

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی از ارسال دومین محموله کمک های این جمعیت در قالب بسته های غذایی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد رحیم شهریاری با بیان اینکه دومین محموله کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شد، اظهار کرد: دومین محموله امدادی به تعداد هزار بسته غذایی 72 ساعته، 800 قوطی کنسروجات، 1500 بسته حبوبات و 200 قوطی روغن به مناطق سیل زده این استان ارسال شده است.

وی افزود: بسته های ۷۲ ساعته نیز شامل اقلامی از جمله برنج، روغن، حبوبات، قند و شکر، کنسروجات و خرمای خشک برای ۴ نفر بوده است.

وی بیان کرد: مردم خراسان جنوبی همواره در کمک به همنوعان خود پیشتاز بوده اند و کارنامه درخشانی در این زمینه دارند.

شهریاری گفت: سیل اخیر خسارت های زیادی را در برخی مناطق سیستان و بلوچستان به بار آورده است و مردم نوع دوست استان و ایران اسلامی می توانند کمک های نقدی خود را برای سیل زدگان این استان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک ها واریز کنند.

وی با اشاره به آمادگی شعب و پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی هلال احمر در استان، گفت: هموطنان می‌توانند پتو، موکت، زیرانداز نو و غیر مستعمل، ست بهداشتی و مواد غذایی بسته بندی شده را به این اماکن تحویل دهند.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی