جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 19 فروردین 1399

دیدار مسئولان هلال‌احمر اصفهان با رئیس حوزه علمیه استان

 Esfahan

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در دیدار با اعضا و مسئولان هلال احمر استان تاکید کرد: خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر باعث تقویت نظام جمهوری اسلامی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ به مناسبت دهه مبارک فجر، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اصفهان و مدیرعامل این جمعیت با مرجع عالیقدر استان، آیت الله العظمی مظاهری (مدظله العالی) دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ آیت الله العظمی مظاهری (مدظله العالی) در این دیدار با تاکید بر بسترسازی نظام جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم، یادآور شد: این سطح از اقدامات و خدمت رسانی جمعیت هلال احمر در راستای تقویت نظام جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به فرمایشات حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) که فرمودند "خدمات خود را به مردم برسانید"، خواستار اطلاع رسانی مضاعف و انعکاس خدمات بزرگ جمعیت هلال احمر در محرومیت زدایی و کمک به افراد نیازمند و درگیر بلایای طبیعی شد.

رئیس حوزه علمیه اصفهان با قدردانی و اظهار رضایت از عملکرد جمعیت هلال احمر استان در انجام ماموریت های محوله، بر لزوم انعکاس برنامه های چشمگیر هلال احمر در جامعه تاکید و فراگیری گسترده انتشار فعالیت‌های خیرخواهانه این جمعیت را از وظایف مسئولان و دست اندرکاران رسانه ای عنوان کرد.

مرجع عالیقدر اصفهان در ادامه سخنان خود، نعمت وجود آیت الله مهدوی را در جمعیت هلال احمر استان اصفهان موهبت الهی و برکات حضور وی را توفیق بزرگی دانست.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تداوم حضور آیت الله مهدوی را در جمعیت هلال احمر استان واجب دانسته و افزود: علیرغم مسئولیت های سنگین اجتماعی-سیاسی و حوزوی در کشور، خدمات هلال احمر محتاج شخصیتی سترگ است که برکات وجودی شان به همه آحاد مردم و مراجعان این سازمان مردمی و عام المنفعه برسد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی