جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

راه‌اندازی بخش سنجش تراکم استخوان در مرکز توانبخشی هلال‌احمر بم

 1

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم از راه اندازی بخش سنجش تراکم استخوان در مرکز بهداشتی، درمانی و توانبخشی این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بم؛ احمد سیدی با اشاره به اینکه مرکز بهداشتی، درمانی و توانبخشی جمعیت هلال احمر بم در چند سال اخیر به یکی از کامل‌ترین و مجهزترین مراکز درمانی در سطح استان تبدیل شده است، افزود: بخش سنجش تراکم استخوان با پیشرفته‌ترین و معتبرترین دستگاه آنالیزور استخوان و چربی بدن در مرکز  بهداشت، درمان و توابخشی این جمعیت با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شده است.

وی افزود: در این بخش خدماتی از قبیل سنجش تراکم استخوان، تعیین میزان و محل دقیق انباشتگی چربی ها برای برنامه‌ریزی لاغری و تمرینات تناسب اندام، بررسی BMD (دانسیته مواد معدنی استخوان) در اطفال و ...... ارائه می شود.

مرکز جامع بهداشتی، درمانی و توانبخشی جمعیت هلال احمر شهرستان بم در بخش های مختلف دندانپزشکی، پزشکی (عمومی و تخصصی)،  فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، سونوگرافی و رادیولوژی، کاردرمانی، شنوائی سنجی، گفتاردرمانی، مشاوره روان شناسی، مشاوره تغذیه و واکسیناسیون به مراجعه‏ کنندگان این مرکز خدمات ارائه می کند.

 

 

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی