سفر معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به خراسان جنوبی/ راه اندازی مجموعه تصویر برداری پزشکی

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در سفر به خراسان جنوبی از برخی پروژه های نیمه تمام درمانی و تعیین وضعیت طبقه منفی دو ساختمان تجاری- اداری هلال بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با بیان مطلب فوق و بازدید  دکتر مرادیان از داروخانه هلال احمر افزود: داروخانه هلال احمر استان در ارزیابی های سال گذشته به لحاظ عملکرد، حائز رتبه عالی در کشور شده است.

رضایی با بیان اینکه ساختمان در حال ساخت داروخانه که بخشی از ساختمان ستادی - درمانی مرکز استان را شامل می شود  70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر قول مساعد پیگیری تامین اعتبار برای تکمیل ساختمان داروخانه از محل اعتبارات ملی را داد و امید است حداکثر تا دهه فجر امسال داروخانه از محل استیجاری به مکان جدید انتقال پیدا کند.

رضایی با اشاره به بازدید معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از طبقه منفی2  در پروژه تجاری- اداری هلال گفت: در این بازدیدها پیشنهاد شد با توجه به شرایط مناسب طبقه منفی 2، به مجموعه کاملی از تصویربرداری پزشکی تبدیل شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: بنابر گفته ها در شرق کشور امکاناتی مانند مجموعه کامل تصویربرداری وجود نداشته و این پروژه می تواند به عنوان برندی ملی معرفی شود.

وی حضور در جلسه شورای معاونان استانی را از آخرین برنامه های سفر دکتر مرادیان به خراسان جنوبی عنوان کرد و افزود: در این جلسه به مناسبت روز پزشک از پزشکان حاضر در جلسه تجلیل شد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *