مشارکت جمعیت هلال احمر استان خوزرستان در اجرای طرح حرفه آموزی سربازان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان در نشست با معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ،از مشارکت در اجرای طرح حرفه آموزی سربازان استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، علی خدادادی گفت: این طرح از سوی ستاد کل نیروهای مسلح  ارائه شده  و بر اساس تفاهم نامه های منعقد شده ،جمعیت هلال احمراستان خوزستان با رویکرد توانمندسازی آحاد افراد جامعه در مقابله با حوادث طبیعی و کاهش ضریب خطر پذیری، نسبت به ارائه دوره های آموزشی امداد و کمک های اولیه و آمادگی در مخاطرات به نیروهای مسلح و در قالب طرح حرفه آموزی سربازان اقدام خواهد کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان، این طرح را  فرصت مناسبی برای تعامل بیشتر میان جمعیت هلال احمر و سپاه پاسداران در استان خوزستان دانست و افزود: با توجه به وجود برخی ماموریت های مشترک امداد ونجات در بحران های طبیعی، این جمعیت آمادگی دارد با برگزاری دوره های آموزش همگانی و تخصصی نسبت به تقویت تیم های امداد و نجات آن مجموعه گام بردارد.

وی با اشاره به سایر برنامه های این جمعیت در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی، مهارت آموزی و توانمندسازی جوانان ابراز امیدواری کرد در این طرح نیز بتوانیم زمینه ساز افزایش تاب آوری  و کاهش خطر پذیری در جامعه شویم.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *