جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

جمعه ، 22 فروردین 1399

نشست صمیمی سرپرست هلال‌احمر آذربایجان شرقی با اعضای باشگاه امدادگران‌و‌نجاتگران استان

 IMG 3114

نشست صمیمی اعضای باشگاه امدادگران و نجاتگران با سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، در این نشست هادی موسوی سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به نقش کلیدی امدادگران و نجاتگران در پیشبرد اهداف و اصول جمعیت هلال احمر گفت: نجاتگران و امدادگران آینده سازان جمعیت هلال احمر هستند و خدمات و اقداماتی که امدادگران و نجاتگران در پایگاههای امداد و نجات انجام می دهند برای هلال احمر بسیار حائز اهمیت بوده و با پیشرفت هلال احمر رابطه تنگاتنگی دارد.
وی بر لزوم رفع مشکلات و کاستی های پیش روی امدادگران و نجاتگران تاکید کرد و افزود: نجاتگران و امدادگران در عملیات امدادی همیشه در معرض انواع تروماهای روحی و روانی و جسمی قرار دارند بنابراین بایستی برای رفع مشکلات این عزیزان همواره اهتمام لازم داشته باشیم.
سرپرست هلال احمر استان گفت: نیروهای امدادی واقعا نیروهای عاشق خدمت به همنوعان بوده و غیر از عشق و علاقه بر اساس آموزه های دینی چیز دیگری نمی تواند عامل موثری در ارائه خدمات این عزیزان باشد.
موسوی گفت: وظیفه همه ما مسئولان تکریم و رفع مشکلات پیش روی نجاتگران و امدادگران بوده و لازم است با برنامه ریزی های لازم نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنیم.
حجت الاسلام واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: امداد و نجات، نماد جمعیت هلال احمر بوده و جمعیت هلال احمر با امدادونجات در جامعه شناخته می شود.
وی از نجاتگران و امدادگران خواست  قدر زمان را شناخته و نسبت به مطالعه و افزایش دانش و  به‌روز آوری معلومات خود اقدام کنند.
در این نشست مثنی حیاتی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان نیز گزارشی از روند فعالیت های باشگاه امدادگران و نجاتگران را در سطح استان ارائه و در ادامه هر کدام از اعضای باشگاه امدادگران و نجاتگران، پیشنهادات و دیدگاه های خود را در حوزه فعالیت های امدادی و پایگاههای امداد جاده ای ارائه دادند.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی

تصاویر

IMG 3077 IMG 3054