جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

همکاری هلا‌ل‌‌احمر و دانشگاه ایلام در جذب نیروهای علمی داوطلب

 1 (2)

مدیر عامل و برخی از اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان ایلام با رئیس دانشگاه ایلام، با هدف تعامل در فرایند جذب نیروهای علمی به عنوان عضو داوطلب هلال احمر دیدار و گفت گو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، حسین عارفی با تبریک روز جهانی داوطلب از زحمات چندین ساله علی اکبری، رئیس دانشگاه ایلام به عنوان داوطلب فعال و پیشکسوت در اجرای برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه جمعیت هلال احمر تقدیر و تشکر کرد.

وی بر همکاری و تعامل دانشگاه ایلام در زمینه خدمات فکری و مشاوره ای همچنین حضور در برنامه های بشردوستانه و عام المنفعه هلال احمر تاکید و از زحمات تمامی عوامل دانشگاه در گذشته تقدیر کرد و این همکاری را نمادی از انساندوستی آنها دانست.

علی اکبری، رئیس دانشگاه ایلام نیز در این دیدار گفت: باعث افتخار است که داوطلب جمعیت هلال احمر هستم و یکی از بهترین خاطراتم حضور در سیل امسال در کنار نیروهای هلال احمر است.

وی با این بیان که امروزه در کشور نیازمند سازمان هایی هستیم که انسان ساز باشد و حلقه اتصال ایران با جهان شود، گفت: جمعیت هلال احمر یکی از معدود نهادهای است که توانسته این وظیفه را به خوبی انجام دهد و این یکی از بهترین فرصت های برقراری روابط بین المللی است.

وی همچنین از خدمات هلال احمر در سیل فروردین 98 در استان تقدیر کرد و افزود: تشویق دانشجویان و کارکنان دانشگاه ایلام به همکاری با هلال احمر و فعالیت های داوطلبانه و امدادی ازبرنامه های اصلی دانشگاه است و در آینده نمود بیشتری خواهد داشت.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی