آیین تشییع پیکر امدادگر فقید جمعیت هلال احمر استان تهران برگزار شد

مراسم تشییع پیکر زینب پاکزاد، امدادگر داوطلب و عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان تهران که بر اثر کرونا درگذشت، با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران عصر امروز با حضور رئیس سازمان داوطلبان، مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور بانوان، جمال‌الدینی عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور، فرماندار شهرستان ورامین، مدیرعامل و جمعی از شورای معاونان و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان تهران، مراسم تشییع زینب پاکزاد، امدادگر، مربی و عضو هیئت مدیره هلال احمر استان تهران در گلزار شهدای حسین رضای شهرستان ورامین برگزار شد.
 
شرح سوابقی از مرحومه زینب پاکزاد:
 
متولد ۱۳۶۵ بود که از سال ۱۳۸۶ در جمعیت هلال احمر استان تهران به عنوان عضو داوطلب فعالیت خود را آغاز کرد و در ماموریت های مختلف امدادی و بشردوستانه حضور داشت و بعنوان مربی آموزش همگانی نیز، به خدمت داوطلبانه خود می پرداخت.
 
وی در انتخابات اخیر مجامع جمعیت هلال احمر نیز موفق شد پس از حضور در شورای اجرایی هلال احمر ورامین، با آرای مجمع عمومی هلال احمر استان، بعنوان عضو هیئت مدیره این جمعیت نیز منصوب شود.
 
 این مصیبت را خدمت تمامی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان تهران تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای خانواده ایشان صبر جمیل خواستاریم.
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *