جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

ادای احترام 200 مربی امداد و نجات سراسر کشور به جانباختگان زلزله بم

 Amozesh Bam

همزمان با پنجم دی ماه 82 و در شانزدهمین سالگرد زلزله بم، معاون آموزش،‌پژوهش و فناوری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان، جمعی از مسئولان محلی و مربیان امداد و نجات سراسر کشور با حضور در بهشت زهرای شهر بم به جان‌باختگان زلزله این شهر ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر احمد سلطانی، معاون آموزش،‌پژوهش و فناوری با همراهی رضا فلاح، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان، جمعی از مسئولان محلی و 200 مربی امداد و نجات از سراسر کشور با حضور در بهشت زهرای این شهرستان، با اهدای گل به جانباختگان زلزله بم ادای احترام کردند.
دکتر سلطانی، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر پس از ادای احترام و قرائت فاتحه، به بازماندگان این حادثه تسلیت گفت و افزود: بنا داریم هر سال به همراه مربیان کل کشور با حضور در بم، یاد و خاطره این عزیزان را گرامی بداریم و عهد بستیم که با هم برای ساختن جامعه ای با آمادگی بیشتر در برابر حوادث و تاب آور تلاش کنیم و جامعه‌ای تاب آور داشته باشیم.
وی با تأکید بر توسعه آموزش های همگانی گفت: برای رسیدن به جامعه ای تاب آور باید آموزش های همگانی را توسعه دهیم که یکی از محورهای اصلی آن مربیان هستند بنابراین با سرمایه گذاری در توانمندسازی مربیان امیدواریم که جامعه ای آماده در برابر مخاطرات داشته باشیم.

پیمایش کویرنوردی مربیان امداد ونجات جمعیت هلال احمر در دومین سال با عنوان به یاد بم با حضور 200 بانوی مربی امداد و نجات از سراسر کشور برگزار شد و در این 3 روز؛ شرکت کنندگان پس از پیمایش کویر از مکان های تاریخی و دیدنی این استان نیز بازدید کردند.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی