جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 19 فروردین 1399

اعلام آمادگی مرکز پزشکی حج و زیارت برای معاینه روحانیون کاروان های حج ۹۹

 Alvani

سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد: دفاتر نمایندگی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در سراسر کشور آماده انجام معاینات روحانیون کاروان های حج ۹۹ است.

به گزارش روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، جمال الدین الوانی با بیان این مطلب گفت: بر اساس سنوات گذشته و درخواست معاونت فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، دفاتر استانی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در همه استان‌ها آمادگی پذیرش و معاینات روحانیون کاروانهای حج تمتع ۹۹ را دارند.
وی با اشاره به اینکه این روحانیون از سوی دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت مشخص می‌شوند، گفت: بررسی آزمایش‌های پزشکی و معاینات تمام روحانیون معرفی شده، بر عهده این مرکز است.
الوانی با تاکید بر اینکه این مرکز برای سهولت در کار، اسامی و شماره تماس های ارتباطی دفاتر استانی مرکز پزشکی حج و زیارت در هلال احمر را اعلام کرده است، خاطرنشان کرد: مراکز اعلام شده از سوی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر صرفا روحانیونی را معاینه می‌کنند که فرم معرفی نامه بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت را به همراه داشته باشند.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی