اعلام اسامی اعضای مجمع عمومی جمعیت هلال احمر/ مرحله سوم پنجمین دوره انتخابات مجامع 30 مرداد برگزار می‌شود

مدیرکل هماهنگی، مجامع و امور استان های جمعیت هلال احمر از اعلام اسامی مجمع عمومی این جمعیت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر افشین یگانه درباره اعلام اسامی اعضای مجمع عمومی جمعیت هلال احمر، گفت: 26 تیرماه سال جاری مرحله دوم پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر برگزار و از میان اعضای هیات مدیره استان ها، 95 نفر به عنوان اعضای مجمع عمومی انتخاب شدند.

مدیرکل هماهنگی ،مجامع و  امور استان های جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه در مرحله دوم انتخابات، اعتراض افراد شرکت کننده را همراه نداشت، بیان کرد: با توجه به اینکه انتخابات به خوبی برگزار شد هیچ اعتراضی از سوی شرکت کنندگان در انتخابات به اعضای هیات نظارت، اعلام نشد.

وی به شیوع ویروس کرونا و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در زمان برگزاری مرحله دوم انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر اشاره کرد و افزود: پروتکل ها به خوبی رعایت شد، حتی در برخی از استان ها برای برگزاری انتخابات سالن هایی با ظرفیت 200 نفر را برای حضور 40 نفر آماده کرده بودند.

یگانه تاکید کرد: افراد منتخب از کانال نظارت عبور کردند و در تاریخ 5 مرداد اسامی به اداره کل هماهنگی، مجامع و امور استان های جمعیت هلال احمر اعلام شد و روزهای 5 و 6 مردادماه افراد منتخب به استان ها معرفی شدند تا در مرحله سوم انتخابات از میان این افراد، 13 نفر به عنوان اعضای منتخب اصلی و علی البدل شورای عالی و بازرسان انتخاب شوند که از این تعداد 7 نفر اعضای منتخب شورای عالی، 3 نفر علی البدل شورای عالی، 2 نفر بازرس و یک نفر علی البدل بازرس انتخاب می شوند.

لازم به ذکر است، مرحله سوم پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر 9 صبح روز پنجشنبه 30 مردادماه برگزار می شود و جزئیات مربوط به این مرحله از انتخابات متعاقبا اعلام خواهد شد.

فایل پی دی اف اسامی اعضای مجمع عمومی را اینجا مشاهده کنید.

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

فایل ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *