اهدای اقلام امدادی به ارزش بیش از صد میلیون تومان توسط نیکوکار قزوینی

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین از اهدای اقلام و تجهیزات امدادی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال توسط یک خیر قزوینی به این حوزه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حکمت اله هاشمی در این رابطه عنوان کرد: با پیگیریهای صورت گرفته در این معاونت یک خیر قزوینی، در اقدامی خیر خواهانه برخی تجهیزات و اقلام امدادی را خریداری و به جهت مأموریتهای امداد و نجات در اختیار حوزه معاونت امداد و نجات استان قرار داد.
 
وی افزود: خانواده اسمعیلی با نیت خیرخواهانه، تعدادی از تجهیزات و اقلام امدادی و پزشکی مورد نیاز حوزه معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان را به ارزش یک میلیارد و 680 میلیون ریال خریداری و در مراسمی صبح امروز تحویل این حوزه دادند.
 
هاشمی اشاره کرد: اقلام و تجهیزات امدادی و پزشکی اهدایی شامل؛ 3 دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری، 16 دستگاه گوشی و فشار سنج دیجیتال، 18 دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی، 15 عدد مانومتر،  17 عددجامبگ برزنتی، 3 عدد لانگ بک بورد،  دو عدد ساکشن شیشه ای و یک دستگاه ونتیلاتور است.
 
وی گفت: تجهیزات و اقلام امدادی و پزشکی اهدایی توسط این خانواده خیر با هماهنگی معاونت امداد و نجات استان و با توجه به نیازهای موجود خریداری شده که طی هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده توسط این معاونت در فعالیتها، مأموریتها و امدادرسانی های مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین ادامه داد: این خانواده خیر، هم استانی های عزیز و دیگر خیرین بزرگوار همواره با کمک‌های خود و اهدای اقلام و تجهیزات مختلف امدادی و غیره همراه ما بوده اند که امیدواریم ما هم بتوانیم در ارائه خدمات به بهترین نحو عمل کنیم و به این وسیله قدردان نیک اندیشی و خیرخواهی آنها باشیم.
کلمات کلیدی
رضا واعظی
تهیه کننده:

رضا واعظی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *