برگزاری مراسم تكريم و معارفه مديرعامل جمعيت هلال احمر استان مركزى

مراسم تكريم و معارفه مديرعامل جمعيت هلال احمر استان مركزى با حضور جمعى از مسئولان كشور، استان و شعب جمعيت هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومى جمعيت هلال احمر استان مركزى؛ صبح امروز مورخ يكم آبان ماه سال جارى آئين تكريم و معارفه مديرعامل جمعيت هلال احمر استان مركزى با حضور  محمد نصيرى رئيس  سازمان داوطلبان جمعيت هلال احمر كشور و هيأت همراه، آصفرى نماينده مردم اراك، خنداب و كميجان در مجلس شوراى اسلامى، غياثى مديركل مديريت بحران استاندارى استان، سرهنگ كريمى مديركل بنياد حفظ آثار دفاع مقدس، آل ياسين مديركل حراست استاندارى مركزى، سجادى مديركل امور اجتماعى و فرهنگى استاندارى مركزى، سورانه رئيس شوراى شهر، حجت الاسلام ميرهاشمى نماينده محترم ولى فقيه در جمعيت هلال احمر استان، معاونين اين جمعيت، روساى شعب، اعضاى هيأت مديره و شوراى اجرايى و جمعى از اعضاى جمعيت هلال احمر برگزار شد.

در اين آيين از خدمات ارزنده دكتر محمد محمدى مديرعامل جمعيت هلال احمر استان مركزى، طى ٥ سال خدمت صادقانه در اين جمعيت با حضور مسئولين و مدعوين تقدير شد.

در ابتداى مراسم پس از تلاوت آياتى از قرآن كريم توسط طاهر ميرزايى قارى روشن دل جمعيت هلال احمر، حجت الاسلام ميرهاشمى نماينده ولى فقيه در جمعيت هلال احمر استان، از خدمات مديرعامل اسبق اين جمعيت تقدير و براى محمودى مديرعامل جديد، آرزوى موفقيت و سربلندى كرد.

درى نجف آبادى نماينده ولى فقيه در استان مركزى طى اين آيين و در جمع مسئولان و مدعوين پس از ارائه سخنان ارزشمند خود از قرآن كريم و با اشاره به سوره مائده در راستاى نجات جان انسانها، از خدمات عام المنفعه دكتر محمدى تقدير و به آقاى محمودى مديرعامل جديد اين جمعيت خيرمقدم گفتند.

دكتر نصيرى در اين آيين ضمن تجليل از خدمات مديرعامل اسبق و محمودى سرپرست جمعيت هلال احمر استان در جايگاه معاون امور داوطلبان و اشاره به خدمات ارزشمند ايشان در حوادث اخير كه در صدر خدمت رسانى در سطح كشور بودند، داشت و براى ايشان آرزوى موفقيت كرد.

آصفرى نماينده مردم در مجلس شوراى اسلامى در طى اين مراسم ضمن خير مقدم به مسئولان كشورى و استان، هلال احمر را يك جمعيت پويا و تاثير گذار در حوادث مختلف در سطح كشور دانست.

غياثى مديركل مديريت بحران استاندارى مركزى، به عنوان نماينده آقازاده استاندار مركزى و معاونين ايشان با اشاره به كارنامه درخشان جمعيت هلال احمر كشور به ويژه استان مركزى در حوادث و بلايا و خدمت موثر اين جمعيت در كنار مردم، تجليل و خواستار ادامه اين روند تعاملى در جهت خدمت به جامعه را داشت.

دكتر محمد محمدى در پايان گزارشى مختصرى از خدمات خود در سالهاى خدمتش در جمعيت هلال احمر استان، به عنوان مديرعامل اين جمعيت همچون خدمات عمرانى و تاسيس مجتمع هاى ادارى امدادى و انبار هاى امدادى در مركز استان و شعب اين جمعيت در كنار ديگر خدماتشان ارائه داد.

در پايان مراسم آقاى محمودى سرپرست جمعيت هلال احمر استان، ضمن خيرمقدم به تمامى مسئولين و مدعوين حاضر، از خدمات دكتر محمدى تجليل و از اعتماد دكتر همتى در واگذارى اين مسئوليت به ايشان، نهايت قدردانى را داشت.

کلمات کلیدی
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *