برگزاری مراسم عزاداری هیات حضرت علی اکبر(ع) هلال احمر درچهارمحال و بختیاری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری مراسم عزاداری روضه و سینه زنی هیات حضرت علی اکبر(ع) جمعیت هلال احمر استان با حضور بیش از 200 نفر از اعضای جوان داوطلب عاشق اهل بیت و امام حسین (ع) روز شنبه 15 مردادماه در جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، ایرج کیانتی بروجنی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، با اعلام این  خبر گفت : هیئت حضرت علی اکبر (ع)در استان ، جوانان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با نوحه سرایی و سینه زنی برای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش به عزاداری پرداختند.

وی با بیان اینکه در این هیئت پرسنل، اعضای جوانان، داوطلبان و نجاتگران حضور داشتند، تصریح کرد: امام حسین (ع) مانند یک کشتی نجات است که همه برای رسیدن به سعادت اخروی  باید به آن چنگ بزنینم و به آن متوسل شویم .

کیانی با بیان اینکه هیئت علی اکبر(ع) توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در تمام استان ها تشکیل یافته و فعال است، اضافه کرد: این عزاداری همزمان با سراسر کشور در تمامی شعب استان اردبیل هم انجام گرفت.

لازم به ذکر است؛ در خلال این برنامه حجت الاسلام و المسلمن لجمورکی ضمن برشمردن اهداف والای قیام امام حسین گفت : جوانان جمعیت هلال احمر کاری را می کنند که جوان دلربای دشت کربلا انجام می داد و هدفی جز خدمت رسانی را ندارند و تنها خداوند منان است که اجر این عزیزان را می دهد .درپایان ذاکر اهل بیت به مرثیه خوانی و نوحه پرداخت.

کلمات کلیدی
نگار باقری
تهیه کننده:

نگار باقری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *