جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

برگزاری نخستین کارگاه پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس در دبیرستان سما قائمشهر

نخستین کارگاه پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس، در دبیرستان سما قائمشهر توسط دکتر عمادی، پزشک داوطلب هلال احمر برگزار و علت ابتلا به کرونا ویروس، تاریخچه و نحوه انتقال آن بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛  دکتر عمادی؛ عضو هیات علمی دانشگاه تهران و پزشک داوطلب هلال احمر با اشاره به راه‌های پیشگیری و علائم بیماری کرونا گفت: آموزش فردی و اجتماعی، یکی از مولفه های مهم کنترل بیماری است و نقش هر فرد به خصوص دانش آموزان به عنوان سفیران سلامت در خانواده و اجتماع بسیار مهم و موثر است.

وی در این کارگاه با دعوت از دو نفر از دانش‌‌آموزان، نحوه انتقال مستقیم و غیر مستقیم ویروس در زمان گفت و گو و دیدار معمول روزانه را بررسی و نکات عملی در این خصوص را بیان کرد. در واقع او از دانش آموزان خواست تا در اقدام عملی، اطمینان از عدم انتقال ویروس را در زمان دیدار و گفت و گو به نمایش بگذارند.

این کارگاه با حضور دانش آموزان، معلمین و مدیران دبیرستان سما قائمشهر و همچنین داوطلبان جمعیت هلال احمر قائمشهر به مدت ۲ ساعت برگزار شد.

Emady Korona (1) Emady Korona (2) Emady Korona (3) Emady Korona (4) Emady Korona (5) Emady Korona (6) Emady Korona (7) Emady Korona (3)
کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی