برگزاری ۴ دوره آموزش امداد و آمادگی در برابر مخاطرات ویژه ادارات استان تهران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از برگزاری چهار کلاس آموزشی امداد و آمادگی در برابر مخاطرات ویژه کارکنان ادارات استان تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی گفت: با توجه به برگزاری جلسات و هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد چهار دوره آموزش امداد و آمادگی در برابر مخاطرات جهت کارکنان ادارات استان تهران برگزار شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران ادامه داد: این دوره ها ۲۶ ساعت و در قالب آموزش ضمن خدمت کارکنان است و با همکاری مرکز آموزشی و پژوهشی توسعه و آینده نگری ابیانه برگزار خواهد شد.

فتحی بیان کرد: در این دوره ها مباحث امداد و کمک های اولیه و فوریت های پزشکی، آشنایی با حوادث طبیعی، جست و جو امداد و نجات و کلیات اطفاء حریق و راه های پیشگیری توسط مربیان هلال احمر استان تهران تدریس خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شرایط ویژه کشور و بیماری کرونا این کلاس ها به صورت نیمه حضوری برگزار خواهد شد و تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران به بحث کلاس های آموزش همگانی در خانه های هلال شهرستان های استان تهران اشاره و تأکید کرد: کلاس آموزش همگانی با حداکثر زمان سه ساعته و با حضور ۱۰ نفر از هموطنان در خانه های هلال شهرستان های استان تهران آغاز به کار کرده است.

فتحی ضمن تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مربیان و اعضا در برگزاری این کلاس ها اضافه کرد: با هماهنگی هایی که انجام شده است، در شهر تهران نیز کلاس ها در سرای محلات تهران و سوله های مدیریت بحران برگزار می شود.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *