مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنویی خبر داد؛

بهره مندی 1300 نفر از خدمات بانک امانات در خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اهدای یک دستگاه کمک تنفسی «بای پپ» به بانک امانات تجهیزات پزشکی خراسان جنوبی خبر داد و گفت: بیش از 1300 نفر از ابتدای سال جاری از خدمات 14 بانک امانات سطح استان بهره مند شده اند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمدرضا رضایی در بازدید از بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر استان خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا  و قرنطینه شدن بسیاری از بیماران در منازل و ضرورت نیاز بیماران به اکسیژن، جمعیت هلال احمر در راستای خدمت رسانی به متاثرین از کرونا با استفاده از ظرفیت بانک امانات تجهیزات پزشکی در 11 شهرستان کپسول اکسیژن و دستگاه های اکسیژن ساز به صورت امانی، در اختیار بیماران نیازمند کرونایی قرار می دهد.

وی با بیان این که در حال حاضر 14 بانک امانات تجهیزات پزشکی در سطح استان فعال است، افزود: از ابتدای سال جاری یک هزار و 375 نفر از خدمات این بانک ها بهره مند شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: از ابتدای سال جاری همچنین بیش از 150میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی به این بانک ها شده است.

وی با اشاره به اهدای یک دستگاه کمک تنفسی «بای پپ» به بانک امانات تجهیزات پزشکی خراسان جنوبی از محل کمک های خیرین، گفت: ارزش این دستگاه بیش از 300 میلیون ریال بوده است.

رضایی افزود: خیرین، نیکوکاران و مردم نوع دوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *