تبریک رئیس جمعیت هلال احمر به مناسبت ولادت حضرت مسیح

به مناسبت سالروز ولادت حضرت عیسی بن مریم و آغاز اعیاد سال نو میلادی، رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی این میلاد را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن پیام دکتر کریم همتی به شرح ذیل است:‏
 
" ۲۵ دسامبر لحظه‌ای سرنوشت‌ساز برای بشریت است، زیرا انسانی در این روز پای به ‏عرصه گیتی نهاد که با عنایت ویژه پروردگار، در زمره پیامبران اولوالعزم قرار گرفت. ‏عیسی بن مریم (علیه السلام) پیام‌آور محبت، دوست داشتن و دوری از نفرت و کینه بود ‏و همه این تعالیم، نیاز‌های اجتناب‌پذیر بشر امروزی هستند.
در جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال احمر، پرورش روح، تقویت ارزش‌های انسانی و ‏ترویج فرهنگ نوعدوستی میان مردم، نظیر آنچه که حضرت عیسی مسیح (علیه السلام) ‏و دیگر پیامبران به انسان‌ها توصیه کرده‌اند، بیش از هر جای دیگری دارای قداست و ‏احترام است.‏
همه داوطلبان جمعیت‌های ملی راهی را می‌پیمایند که خواسته انبیای الهی بود. حفظ ‏کرامت انسانی و دستگیری از ضعیفان و امدادرسانی به نیازمندان، در فرهنگ تمامی ‏انبیا از جمله حضرت عیسی مسیح (علیه السلام) جای داشت و توجه به گسترش این ‏فرهنگ در قرن بیست و یکم بیشتر احساس می‌شود.‏
میلاد پرسعادت حضرت عیسی مسیح (علیه السلام) را به مسیحیان عزیز کشورم و ‏همکاران گرامی در جمعیت‌های ملی صلیب سرخ تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم در ‏سایه همکاری‌های سازنده، شاهد رونق روزافزون بشردوستی در سطح دنیا باشیم.‏"

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *