تداوم واردات واکسن توسط هلال‌احمر/۶ میلیون دز سینوفارم دیگر وارد کشور شد

بیست‌وهفتمین محموله واکسن کرونا تهیه شده توسط جمعیت هلال‌احمر حاوی ۶ میلیون دز واکسن، امروز یکشنبه، بیست و پنجم مهرماه در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر گفت: نظم به‌وجود آمده برای تداوم واردات واکسن حاصل همکاری چندجانبه دستگاه‌های مسئول در این حوزه در کنار نظارت و تدبیر مثمرثمر معاون اول رئیس جمهوری است که موجب شد در یک هفته‌ گذشته جمعیت هلال‌احمر ۴ محموله به میزان ۲۴ میلیون دز واکسن کرونا وارد کشور کند.

وی افزود: جمعیت هلال‌احمر در مجموع از اردیبهشت ماه تاکنون، ۷۶ میلیون و ۳۹۰ هزار دز واکسن کرونا از نوع سینوفارم به کشور وارد کرده است.

دکتر کریم همتی خاطرنشان کرد: طبق گفته‌ وزیر بهداشت، خوشبختانه یک اجماع خوبی بین مسئولین عالی کشور برای تهیه واکسن و گسترش واکسیناسیون به وجود آمده است که با ادامه‌ این روند می‌توانیم به زودی صد درصد جامعه را واکسینه کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر در پایان به مردم توصیه کرد: بهتر است شهروندان هرچه زودتر واکسیناسیون را انجام دهند چرا که طبق اعلام ستاد ملی کرونا پیک ششم در راه است. با توجه به فراهم شدن امکان واکسیناسیون سیار، خودرویی و شبانه روزی، بهترین فرصت است تا در سراسر کشور، هموطنان واکسینه شده و با کم ترین میزان ابتلا از پیک ششم کرونا عبور کنیم.

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *