جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پنجشنبه ، 14 فروردین 1399

تقدیر رئیس جمهوری از ایثار و فداکاری امدادگران و خدمات هلال احمر در سیل اخیر

 Taghdir

رئیس‌جمهوری در پاسخ به گزارش اقدامات و فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر، از ایثار و فداکاری تمام مسئولان و پرسنل هلال احمر به ویژه در سیل اخیر تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر روحانی در پاسخ به گزارش رئیس جمعیت هلال احمر درباره اقدامات و فعالیت های این نهاد مردمی در یک سال و نیم گذشته، نوشت: «به دلیل ایثار و فداکاری جمعیت هلال احمر، به ویژه در سیل اخیر از همه مسئولان جمعیت به ویژه جناب عالی تقدیر می شود. تشکر اینجانب را به نحو مناسب به پرسنل خدوم و شجاع آن جمعیت ابلاغ نمایید.»

بر اساس این گزارش، دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر چندی پیش گزارشی از اقدامات و فعالیت های این نهاد مردمی در یک سال و نیم گذشته را تقدیم رئیس جمهوری کرد.

وی در این گزارش با اشاره به اینکه هلال‌احمر در این مدت با حوادث و چالش‌های متعدد از جمله زلزله کرمانشاه، سقوط هواپیمای مسافربری در یاسوج، خشکسالی گسترده در سیستان و بلوچستان و وقوع سیل گسترده در کشور در بهار سال جاری مواجه بود، آورده است: این حوادث بخش عمده ای از توان جمعیت را به خود معطوف کرده بود که به منظور مستندسازی تجارب به دست آمده، گزارش مبسوط از فعالیت ها و چالش های این ایام، اولویت ها و رویکردهای آینده، با عنوان «از مهر تا مهر» جمع آوری و ارائه شده است.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی