تقدیر سرکنسول ایران در کربلا از سازمان داوطلبان برای خدمت به زائران در اربعین

 Bazpeyvand

سر کنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی با اهدای لوح تقدیری از سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برای مشارکت در خدمت‌گزاری به زائران ابا عبدالله ‌الحسین (ع) در ایام اربعین حسینی و اجرای طرح "بازپیوند خانواده‌" تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلا ل احمر، در متن پیام میر مسعود حسینیان آمده  است: «خداوند متعال را شاکریم که یک بار دیگر بر ما منت نهاد و نعمت خدمت به زوار اربعین حسینی را مرحمت فرمود. حال که به لطف الهی و توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و عنایت مولای‌مان ابا عبدالله الحسین و برادر بزرگوارش ابوالفضل العباس علیهما السلام، مراسم اربعین امسال نیز با شکوه و عظمت بسیار به اتمام رسید، بر خود لازم می دانم به عنوان کوچک ترین خادم زوار امام حسین (ع) از شما که با خلوص و نیت پاک و بدون هیچ چشمداشتی جز رضایت حضرت حق، در موفق بودن این مراسم، همکاری و همفکری داشتید، تشکر نمایم. صحت و سلامت و توفیق روزافزون جنابعالی، دعای دائم ماست.»

یادآور می شود امسال برای نخستین بار،  طرح "باز پیوند خانواده" در کربلای معلی اجرا شد که در قالب آن 797 زائر ناتوان و مهجور در عراق از طریق داوطلبان جمعیت هلال احمر پس از مددکاری، نیازسنجی، ثبت اطلاعات و پذیرایی و اسکان در مرزهای مهران، نجف و شلمچه ساماندهی و تحویل ایران شدند.

کلمات کلیدی