تقدیر نماینده مردم شهرستانهای تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از خدمات جمعیت هلال احمر و امدادگران در سیل اخیر

نماینده مردم شهرستانهای تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در پیامی از خدمت رسانی و تلاش ایثارگرانه نیروهای هلال احمر به حادثه دیدگان سیل اخیر استان یزد قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ 

متن پیام دکتر میرمحمدی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

زمانی که مصیبت دیده ای زندگی و حیات خود را در معرض خطر و ویرانی می بیند، گرفتار می شود و امید خود را از دست می دهد، انسان هایی فداکار، پر تلاش و ایثارگر بخاطر عشق و علاقه خدمت به مردم و به واسطه ی دوستی خدا و خلق خدا، در کنار مردم حاضر می شوند.

روزهایی که در اقصی نقاط کشور عزیزمان انبوهی از حوادث، روح و جان هموطنان ما را هدف آماج درد قرار داد، بویژه در این روزهای اخیر، سیلاب که در بیشتر استان های کشور و بویژه در استان یزد حوادث سختی را پدید آورد، دقت و سرعت در عمل و حضور به موقع شما سپید و سرخ پوشان هلال احمر بود که سایه آرامش را بر پهنه حوادث گستراند.

این حضور همیشه در صحنه و آمادگی شما امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی حوادث طبیعی و غیر طبیعی اخیر کشور به خوبی نشان می دهد که برای کمک به انسان ها و تسکین آلام بشری به عنوان مهمترین اصل در این نهاد مردمی، یک دست در دست نیازمند و با دست دیگر با خدا معامله می کنید.

اینجانب بر خود فرض می دانم از همه این کوششهای بشر دوستانه ی شبانه روزی و مخلصانه شما امدادگران، کارکنان و مدیران جمعیت هلال احمر و دیگر دستگاه های خدمات رسان و امدادی در این حوادث تقدیر و تشکر نمایم.

بی شک خدمات ارزشمند شما در پیشگاه پروردگار متعال پاداشی جاودانه خواهد داشت.

کلمات کلیدی
محمد سرخ‌بال
تهیه کننده:

محمد سرخ‌بال

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *