تولید 15 میلیون عدد سرنگ در هلال احمر

از برنامه های شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی در سال جاری، تداوم تولید محصولات راهبردی از جمله سرنگ است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی؛ شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در مهر ماه جاری موفق به تولید 15 میلیون عدد سرنگ شده است که این رقم پس از تشکیل و اعلام مصوبات جلسه قرارگاه مبارزه با کرونا در ستاد مبنی بر افزایش تولیدات، رشد خوبی داشته است. این تولیدات سبب شده است تا قسمتی از دغدغه ها در عرصه تجهیزات پزشکی کاهش یابد و خدمات رسانی به شهروندان در اوج کرونا با خیالی آسوده تر صورت گیرد.

از برنامه های شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی در سال جاری، تداوم تولید محصولات راهبردی از جمله سرنگ است. از این رو سعی بر این است ظرفیت خطوط تولیدی افزایش پیدا کند و نیاز هموطنان در این زمینه برطرف شود.

بر اساس این گزارش؛ انواع سرنگ شامل 5 میل با سر سوزن 22G،  2 میل با سر سوزن 23G، 10 میل با سرسوزن 21G، 5 میل سه تکه با سرسوزن 22G، 2 میل سه تکه با سر سوزن 23به تعداد 13 میلیون و 757 هزار، عدد و سرنگ انسولین30G به تعداد یک میلیون و 179 هزار عدد در ماه گذشته تولید شده است.

همچنین در مدت زمان یادشده فلاکن به تعداد 428 هزار و 400 عدد، انواع صافی دیالیز (6F، 7F، 8F، 60F، 70F، 80F) به تعداد 142 هزار عدد و محلول دیالیز 5 لیتری به تعداد 28 هزار گالن در این شرکت تولید شده است.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران زیرمجموعه این سازمان و یکی از مجتمع های صنعتی تولید تجهیزات پزشکی یک بار مصرف در ایران است که محصولاتی همچون انواع صافی های دیالیز، ست دیالیز، سوزن فیستولای وریدی و شریانی، ست تالاسمی، آنژیوکت، سوبگ، بی بگ، محلول دیالیز، محلول ضد عفونی کننده دست، ماسک سه لایه، شیلد و نظایر آن از دیگر تولیدات اصلی این شرکت در حال حاضر محسوب می شود.

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *