خدمات هلال‌احمر در طرح نذرآب بی‌نظیر است/ قدردان مدیریت جهادی دکتر همتی هستیم

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید رئیس جمعیت هلال‌احمر از روند اجرای طرح نذرآب در سیستان و بلوچستان، از خدمات هلال‌احمر در این طرح تقدیر و تاکید کرد: "نذرآب"، امروز به یک فرهنگ برای رفع مشکلات مناطق دچار خشکسالی تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ دهمرده با اشاره به مشکلات ناشی از خشکسالی در سیستان و بلوچستان افزود: حل مشکلات ناشی از خشکسالی در کوتاه مدت امکان‌پذیر نیست و نباید انتظار معجزه برای آن داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه خدمات هلال‌احمر در طرح نذر آب بی نظیر بوده، تاکید کرد: هلال‌احمر با اجرای نذر آب، کار بزرگی در استان انجام داده و امیدواریم با کمک خیرین بتوانیم مشکلات مردم سیستان و بلوچستان را در مدت زمان کوتاه‌تری برطرف کنیم.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح نذر آب امروز به یک فرهنگ ارزشمند تبدیل شده در حالی که در گذشته در مقابل اجرای آن مقاومت می‌شد. شکل‌گیری و ترویج این اقدام ارزشمند با تلاش هلال‌احمر و مشارکت خیرین اتفاق افتاده که جای تقدیر دارد. امروز هلال‌احمر در کنار انجام وظایف ذاتی خود، نیاز مردم متاثر از خشکسالی را شناخته و به داد این مردم رسیده است.

 دهمرده تاکید کرد: کار اساسی برای حل مشکل کم آبی در سیستان و بلوچستان، تامین آب ژرف و انتقال آب از دریای عمان، حقابه در حد اعلا از افغانستان و جلوگیری از تبخیر و رسوب در چاه‌نیمه‌ها است.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *