دیدار اعضای تور دوچرخه سواری صلح با دکتر کولیوند

اعضای تور دوچرخه سواری صلح که به مناسبت یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر حرکت خود را از استان کردستان آغاز کرده بودند، ظهر امروز با رئیس جمعیت هلال احمر دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با اعضای تور دوچرخه سواری صلح گفت: حرکت تور دوچرخه سواری صلح ارزشمند و حاوی پیام مودت و دوستی است. امروز جامعه دوچرخه سواری کشور یک ظرفیت عظیم است که باید به بهترین شکل از آن استفاده شود و حتی این ظرفیت وجود دارد تا در حوزه امداد و نجات نیز از این عزیزان یاری گرفت.

دکتر کولیوند خاطرنشان کرد: تیم های دوچرخه سواری می توانند در زمان وقوع حوادث و سوانح مختلف در توزیع اقلام امدادی نیز موثر واقع شوند و رویه امدادرسانی را تسریع کنند و به همین علت حرکت تور دوچرخه سواری صلح ارزشمند بوده و نشان می دهد که ظرفیت های مختلفی برای اشاعه بشردوستی وجود دارد.

در پایان این دیدار دکتر پیرحسین کولیوند از اعضای تور دوچرخه سواری صلح تقدیر کرد.

لازم به ذکر است؛ به مناسبت یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر ایران، جمعی از دوچرخه سواران اقوام مختلف ایرانی، از سنندج به مقصد ساختمان صلح تهران حرکت خود را با شعار یکصد سال خدمت بی منت آغاز کردند. در این برنامه ۱۰ دوچرخه سوار از نقاط مختلف کشور مسیر ۵۰۰ کیلومتری را رکاب زده که در طول مسیر تیم موتور سواران گروه اقوام ایرانی به  این تیم پیوسته و به یاد حماسه سازان ایران اقدام به نهال کاری کردند.

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *