جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 13 خرداد 1399

دیدار نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با امدادگران رباط کریم

 Didar Moezi Parand (6)

در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با امدادگران و نجاتگران پایگاه امداد و نجات بین شهری شهید رحیمی مقدم شهرستان رباط کریم در استان تهران دیدار کرد و به بازدید از وضعیت این پایگاه امداد و نجات پرداخت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در ابتدای این دیدار امدادگران و نجاتگران در فضایی صمیمانه به بیان خاطراتی از تلاش های مجاهدانه خود به منظور نجات جان گرفتاران در حوادث مختلف پرداخته که مورد تحسین نماینده رهبر انقلاب در هلال احمر قرار گرفتند.

 نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مهمانی خدا تقوا را فلسفه و نتیجه مطلوب روزه خواند و خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان است که انسان مراقبت از خود از نفس و اعمال خود را به خوبی یاد گرفته و تمرین می کند.

 حجت الاسلام والمسلمین معزی با یادآوری ثمرات و برکات ماه رمضان افزود: روزه دار بودن، تلاوت قرآن، ذکر خداوند و قرائت ادعیه پرفضیلت، حسنات دیگر این ماه است که سبب نورانی شدن دل های مومنان شده و باید آنها را قدر دانست.

حجت الاسلام  الممسلمین معزی در بخش پایانی خود با تکیه بر آیات قرآن و روایاتی از معصومین علیهم السلام مومنان را سودرسان و مفید برای یکدیگر دانست و افزود: سیل عظیم حمایت های مردمی و حضور اقشار مختلف مردم در کمک های به سیل زدگان مناطق مختلف کشور و البته در کنار نیروهای پر تلاش امدادی که حقیقتا منشاء خیر و نیکی به همنوعان خویش بودند نشان دهنده همین مسئله مهم و سفارش شده در اسلام است.

فرماندار شهرستان رباط کریم نیز که در پایگاه امدادونجات بین شهری پرند حضور داشت با ابراز خرسندی از دیدار با نماینده رهبر انقلاب در هلال احمر و همچنین حضور در جمع امدادگران و نجاتگران این مجموعه به مقبولیت بسیار زیاد هلال احمر در سطح شهرستان رباط کریم اشاره کرد و گفت: تعامل سازنده و همکاری بسیار بالای هلال احمر با دیگر نهادهای خدمت رسان و همچنین فرآیند مثبت عملکرد این نهاد مردمی ایسته ی تقدیر و تشکر است.

یادآور می شود در این دیدار، رئیس سازمان امدادونجات، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر و مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی