راه‌اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون هلال‌احمر در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان از راه اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون این جمعیت در شهرستان زابل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان، علیرضا میربهاءالدین گفت: به منظور رفاه حال مردم و ضرورت مشارکت حداکثری جمعیت هلال احمر در کمک به کادر سلامت و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها این مرکز با مشارکت مرکز بهداشت از 12 مهر ماه در شهرستان زابل راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان افزود: خدمات این مرکز در دو لاین به صورت روزانه از ساعت هشت صبح تا 13 ارائه می شود و 36 عضو داوطلب و 12 نفر از پرسنل این جمعیت به عنوان واکسیناتور و ثبات در این امر مشارکت دارند.

میربهاالدین همچنین بیان کرد: باتوجه به همجواری استان سیستان و بلوچستان با دو کشور پاکستان و افغانستان این مرکز با هدف ارتقای سطح سلامت همنوعان آمادگی پذیرش و واکسینه کردن اتباع خارجی را دارد.

وی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر از شروع بحران کرونا تاکنون با تمام ظرفیت جهت پیشگیری و حمایت از متاثران از این بیماری اقدام کرده و طرح هایی همچون تهیه و توزیع بسته معیشتی و بهداشتی، اجرای طرح ناظران سلامت، نذر سلامت و آمران سلامت را  به اجرا درآورده است که امیدواریم با اجرای این طرح نیز هر چه زودتر جمعیت هدف واکسینه شوند تا شاهد ریشه کن شدن این ویروس باشیم.

میربهاء الدین گفت: این جمعیت با تمام ظرفیت و تا پایان بحران کرونا در کنار مردم خواهد بود و از ارائه هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *