جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

چهارشنبه 25 تیر 1399

سرپرست جدید «معاونت امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر» منصوب شد

با حکم دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال‌احمر، حسين ملاعبداللهي، به عنوان سرپرست جدید «معاونت امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر» منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در متن این حکم آمده است:

جناب آقای حسين ملاعبداللهي

نظر به تعهد، تدین و سوابق مفید و ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان«سرپرست معاونت امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر» منصوب می‌شويد.

با عنایت به اهمیت غیرقابل انکار، استفاده از پتانسیل‌های فراوان بین‌المللی و مأموریت‌های متعدد و وظایف گسترده و متنوع جمعیت هلال احمر، از جنابعالی انتظار دارم ضمن هماهنگي مستمر با اينجانب و  بهره‌مندی از رهنمودهای صاحبنظران و کارشناسان، با جدیت و تلاش مستمر، تمام توان و تجارب خویش را در راستای معرفی جمعیت و ارتقاء جایگاه آن در سطوح بین‌المللی و برقراری تعامل مثبت با فدراسیون، جمعیت‌ها و نهادهای ملی، ترویج و اجرای مفاهیم و مقررات حقوق بشردوستانه در سطح ملی و در چارچوب قوانین جاری کشور و همچنین توسعۀ فعالیت‌های تخصصی در عرصۀ بین‌المللی براساس اصل عزتمندی  بکار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامي در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوري  اسلامي ايران  از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

دکتر کريم همتي

رئیس جمعیت هلال‌احمر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *