شعبه هلال‌احمر شهرستان قدس با حضور دکتر کولیوند افتتاح شد/ ضرورت گسترش خدمات امدادی هلال‌احمر در سراسر کشور

رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم افتتاح شعبه هلال احمر شهرستان قدس با اشاره به ضرورت پوشش سراسری امدادی در سطح کشور گفت: جمعیت هلال احمر به قول خود در کمتر از یک ماه عمل کرد و امروز شاهد افتتاح شعبه هلال احمر شهرستان قدس در استان تهران هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر پیرحسین کولیوند افزود: هلال احمر علاوه بر حضور در حوادث و سوانح در میادین دیگر نیز حضور دارد. در همین راستا طبق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، جوانان و داوطلبان سازماندهی می شوند تا در کنار سایر دستگاه ها و بسیجیان و طبق رهنمودهای رهبری در عرصه رفع سایر مشکلات و معضلات کشور نیز حضور داشته باشند. امروز واجب است هر اقدامی که می توانیم برای رفع مشکلات مردم انجام دهیم و نباید هیچ کوتاهی در این عرصه صورت گیرد. در نظام اسلامی هیچ مانعی برای کمک به محرومان وجود ندارد و باید در عرصه گره گشایی از امور مردم با تمام ظرفیت عمل کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: زمانی که به سیره ائمه نگاه می کنیم و زندگی آن ها را مطالعه می کنیم، شاهد هستیم که آن ها همیشه به یاری مردم می رسیدند و همواره به عنوان اولین نفر یاری رسان محرومان بودند. همان کاری که امروز هلال احمر نیز در اولویت خود قرار داده است. در مسیر یاری رسانی به مردم نیز هیچ تفاوتی بین مردم قائل نیستیم و به تمام شهروندان با هر دین و تفکری که دارند امدادرسانی خواهیم کرد.

لازم به ذکر است در انتهای این مراسم؛ حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قدس عضو داوطلب هلال‌احمر شد.

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *