مراسم تکریم و معارفه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان لرستان برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت هلال احمر استان لرستان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین فضل‌الله ذاکری معاون نظارت و امور شرعی و دکتر یاسر احمدوند، معاون فرهنگی پژوهشی حوزه نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان در این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد ابتدا صارم رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان ضمن عرض خیر مقدم به حاضران و ارائه گزارشی از فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر استان در وقایع و‌حوادث سال‌های گذشته و همراهی دفتر نمایندگی ولی فقیه در این برنامه‌ها از زحمات و تلاش‌های حجة الاسلام والمسلمین بهزاد پیروز‌فر، مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت لرستان تشکر وقدر دانی کرد و ابراز امیدواری نمود که ازخدمات و تلاش‌های حجة الاسلام والمسلمین فرزادمنصوری در جهت پیشبرد اهداف جمعیت بهره لازم را ببریم.
 
در این مراسم دکتر یاسر احمدوند معاونت محترم فرهنگی و پژوهشی حوزه نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده محترم ولی فقیه در جمعیت خطاب به حاضرین در جلسه گفت: هلال‌احمر محل خدمت است و حضور نمایندگی ولی فقیه در این جمعیت تاکید بر خدمت با انگیزه الهی و در مسیر دین است. وی با اشاره به جایگاه حوزه نمایندگی در جمعیت و نقش آن افزود: حوزه نمایندگی ناظر و خادی است یعنی هم باید هدف را ببیند و هم مسیر را و توجه لازم را به چگونگی طی مسیر جمعیت داشته باشد. 
وی با اشاره به شرایط ویژه کشور امیددادن به مردم و تقویت روحیه معنوی آنان را وظیفه دفتر نمایندگی و نیز جمعیت هلال‌احمر دانست. دکتر احمدوند با گرامی‌داشت یاد مرحوم دکتر خدایی و مرحوم رینی‌وند ، دو مدیر ارزشمند جمعیت لرستان که بر اثر کرونا درگذشته‌اند گفت: 
کرونا به جمعیت هلال‌احمر آموخت بحران ها همیشه بحران هایی که ما از قبل می شناختیم و پیش بینی کرده ایم نیست، ویروس کرونا به ما یاد داد که در دوران جدید حوادث وبحرانهایی پیش خواهد آمد که ما آمادگی و آموزش لازم را در مورد چگونگی مواجهه با آن را ندیده‌ایم.
️دکتر احمدوند در ادامه گفت انعطاف در جمعیت هلال‌احمر برای مواجهه با بحرانهای نوپدید از عبرت های دوران کروناست انشاالله بتوانیم از این فرصت بهره بگیریم و خودمان را آماده کنیم برای بحرانهایی که ممکن است پیش رو داشته باشیم ولی آموزشی در مورد آن از قبل ندیده ایم. 
در ادامه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین بهزاد پیروز فر، مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان لرستان ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت یاد وخاطره اولین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهادت شهید فخری زاده و همکاران جمعیت لرستان که بر اثر بیماری کرونا فوت کرده بودند گفت: با توجه به حضور معاونین آیت‌الله معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر بر خودم لازم می‌دانم وظیفه ی خودم را در این استان تمام کنم و از این عزیزان تقاضا داشته باشم در خصوص ایجاد زمینه های توسعه فرهنگی بیشتر و طرح های درمانی و درآمد زایی در استان در جلسات کشوری که حضور دارند حمایت نمایند که إنشاء الله در آینده نزدیک شاهد پیشرفت های فرهنگی و امدادی در جمعیت هلال احمر استان باشیم. 
وی ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده محترم ولی فقیه و معاونین محترم ایشان در جمعیت هلال احمر به جهت انتصابشان در استان آذربایجان غربی برای حجة الاسلام منصوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان لرستان آرزوی موفقیت نمودند.
در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر لرستان از حسن اعتماد نماینده محترم ولی فقیه در جمعیت تشکر کردند و از همکاران هلال احمر خواستند با همدلی و مشارکت ارتباط خوب فعلی با دفتر نمایندگی برقرار باشد.
در پایان مراسم حکم انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه قرائت و لوح تقدیر از زحمات و خدمات حجت‌الاسلام و المسلمین پیروزفر به وی اهدا شد.
کلمات کلیدی
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *