مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر آذربایجان غربی منصوب شد

با حکم نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین بهزاد پیروزفر به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر آذربایجان غربی منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ حجت الاسلام و المسلمین معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در این حکم آورده است:

«نظر به مسئولیت های خطیر و نقش موثر و حساس حوزه نمایندگی ولی فقیه  در تحقق بخشیدن به اهداف مقدس جمعیت و ضرورت انجام وظایف و ماموریت های محوله در اجرای منویات حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)، با توجه به تجارب موثر و مفید جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی منصوب می شوید.

اهم وظایف آن نمایندگی، گسترش معارف و فرهنگ اسلامی و تحکیم پایه های اعتقادی، معنوی و اخلاقی مدیران، کارکنان، جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت، تقویت ارزش های اسلامی و انقلابی و نظارت بر امور و تلاش در جهت رعایت موازین شرعی در سطح جمعیت استان می باشد.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تلاش و کوشش مضاعف با هماهنگی کامل حوزه نمایندگی ولی فقیه در مرکز و همکاری متقابل با مسئولین جمعیت استان در انجام وظایف و مسئولیت های محوله موفق و موید باشید.

عبدالحسین معزی

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر»

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *