نشست صمیمانه رئیس سازمان امدادونجات با پرسنل لجستیک و آمادگی برگزار شد/ولی‌پور: بخشی از کمبود انبارهای امدادی برطرف می‌شود

رئیس سازمان امدادونجات گفت: «به‌زودی بخشی از کمبود انبارهای امدادی برطرف می‌شود. بخشی از اعتبار اختصاص داده‌ شده به شارژ انبارها و بخشی دیگر در تجهیز ناوگان امدادی هزینه می‌شود.»

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان امدادونجات، مهدی ولی‌پور در این نشست با تبریک دهه‌ کرامت ادامه داد: «حوزه‌ی لجستیک و آمادگی برای پاسخ‌گویی موثر در بحران‌ها مهم است. اگر ما بهترین‌نیروها را دراختیار داشته باشیم، اما پشتیبانی‌مان مناسب نباشد، عملیات موفقی نخواهیم داشت. لجستیک از اهمیت بالایی برخوردار است.»

او مطرح کرد: «بر اساس بررسی وضع موجود در ستاد و استان‌ها گزارشی را آماده کردیم که در آن بر شارژ انبارها تاکید شده است. اعتبار مشخصی برای شارژ انبارها اختصاص داده شده است. به‌زودی بخشی از کمبود انبارها برطرف می‌شود. میزانی از اعتبار اختصاص داده‌شده به شارژ انبارها و میزانی دیگر در تجهیز ناوگان امدادی هزینه می‌شود. در گزارش دیگری هم به مشکلات منابع انسانی و دیگرکمبودهای حوزه‌ی لجستیک می‌پردازیم.»

ولی‌پور گفت: «باید روی تمرکززدایی در سازمان کار کنیم. خودروها و تجهیزاتی که لازم نیست را به استان‌ها بفرستیم.کمیته‌ای باعنوان «تحقیق و توسعه» در سازمان تشکیل می‌شود تا مواردی مثل بازنگری در دستورالعمل‌ها را دنبال کند. باید روش‌های سنتی را با فناوری‌ها و روش‌های نوین هم‌سان کنیم. در توزیع اقلام و تجهیزات باید تناسب بهتری برقرار شود. امکانات بر اساس حادثه‌خیزی منطقه و نحوه‌ی نگهداری توزیع شود. همچنین ضروری است که مبنای استانداردسازی کالاهای امدادی معین شود.»

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان امدادونجات، در این جلسه پرسنل حوزه‌ لجستیک و آمادگی سازمان امدادونجات صحبت‌های خود را با رئیس سازمان امدادونجات درمیان گذاشتند. مهدی ولی‌پور هم با تشکر از نقطه‌نظرات ارائه‌شده، عنوان کرد که در برنامه‌ریزی‌های پیش‌رو دغدغه‌ها را موردنظر قرار می‌دهد تا سطح رضایت‌مندی افزایش پیدا کند.

امیر هاتفی‌نیا
تهیه کننده:

امیر هاتفی‌نیا

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *