همزمان با دهه پایانی ماه صفر؛ استقرار قرارگاه امدادی – درمانی هلال‌احمر خراسان شمالی برای خدمت به زائران پیاده امام رئوف

 Hamsafaran Khorshid Kh.sh

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از خدمات امدادی درمانی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به کاروان‌های پیاده زائران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ محسن نجات گفت: جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تمهیدات مناسبی را برای خدمت رسانی به زائران پیاده امام رضا (ع) فراهم کرده و نیروهای جمعیت با آمادگی کامل در محورهای استان حضور دارند.

 600 نفر روز امدادگر در خدمت زائران مسیر عشق

وی افزود: نیروهای جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با 600 نفر روز در قالب ۸ پایگاه ثابت از ورودی استان در جنگل گلستان تا خروجی استان به ارائه خدمات به زائران پیاده حرم رضوی می‌پردازند. چادرهای امدادی نیز در مسیر راه زائران برپا شده است که در آن‌ها خدماتی از قبیل پانسمان، تست فشار خون و خدمات امدادی انجام می شود.

استقرار قرارگاه مرکزی امدادی درمانی

نجات همچنین از استقرار قرارگاه مرکزی امدادی درمانی جمعیت هلال احمر استان برای خدمت به زائران پیاده خبر داد و گفت: این قرارگاه در مسیر شهرستان شیروان-فاروج مجتمع آل یاسین مستقر شده که با برپایی چادرهای گروهی و حضور تیم‌های امدادی (شامل پزشک، پرستار و اقلام دارویی)، خدمات مختلفی را به زائران حرم امام رئوف ارائه می‌دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی خاطرنشان کرد: 10 دستگاه خودروی آمبولانس، دو دستگاه موتور آمبولانس، هشت خودروی ست نجات، 10 دستگاه خودروی کمک‌دار امدادی و تعدادی لجستیک سنگین از ورودی تا خروجی استان مستقر شده و آماده ارائه خدمات به زائران عزیز هستند.

کلمات کلیدی