واگذاری ۲ هزار متر زمین به جمعیت هلال‌احمر شعبه دهگلان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان از واگذاری قطعه زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع به جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان برای ساخت مرکز اداری، انبار و پایگاه امدادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان؛ دکتر پیام جلالی مدیر عامل این جمعیت گفت: پس از پیگیری‌های مداوم و همچنین همراهی پرویز اوسطی نماینده مردم شهرستان‌های دهگلان و قروه در مجلس شورای اسلامی و همیاری اداره مسکن و شهرسازی، قطعه زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع جهت ساخت ساختمان اداری، پایگاه امدادی و انبار امدادی به جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان واگذار شد.

جلالی توضیح داد: احداث ساختمان اداری و پایگاه امدادی در راستای انجام بهتر فعالیت‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه و همچنین ارائه‌ی خدمات امدادی به هموطنان خواهد بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان عنوان کرد: بانیان احداث بسیاری از ساختمان‌ها و مراکز هلال احمر همچون پایگاه‌های امداد ونجات، ساختمانهای اداری و مراکز درمانی خیرین مردمی بوده‌اند که با کمک‌های خود مسیر زندگی بسیاری از حادثه‌دیدگان و مصدومان سوانح به‌ خصوص حوادث جاده‌ای را می‌تواند از مرگ نجات دهد و طرح‌های امداد و نجات  نوروزی، زمستانه، تابستانه و غیره را پوشش دهد.

 

 

کلمات کلیدی
رضا واعظی
تهیه کننده:

رضا واعظی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *