ویزیت رایگان 570 نفر توسط کاروان سلامت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری/ 500 بسته حمایتی میان دانش‌آموزان توزیع شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: توسط تیم کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان در شهرستان لردگان، 570 نفر ویزیت رایگان شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ ایرج کیانی بروجنی گفت: تیم کاروان سلامت استان متشکل از پزشک متخصص اطفال، عمومی، ماما و مشاور به منظور ارائه خدمات بشردوستانه به صورت کاملا داوطلبانه در بخش سردشت شهرستان لردگان ارائه خدمت کردند.

کیانی ادامه داد: طرح کاروان سلامت از طرح‌های ملی جمعیت هلال احمر است که با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در مناطق محروم، ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی همچنین ایجاد مشارکت موثر در بین داوطلبان اجرا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ارزش ویزیت و داروهای توزیع شده در قالب این طرح بیش 400 میلیون ریال بوده است، یادآور شد: 570 نفر از خدمات ویزیت رایگان توسط پزشکان داوطلب بهره‌مند شده و داروی رایگان دریافت کردند. همچنین 500 بسته حمایتی شامل لوازم تحریر، کیف و ... بین دانش آموزان منطقه دودرا بخش رودشت شهرستان لردگان توزیع شد.

کیانی در پایان گفت: یکی از شعارهای جمعیت هلال احمر این است که خدمت را پیش مردم می بریم و هیچگاه محرومین جامعه را فراموش نخواهیم کرد و با تمام توان خود خدمت رسانی به ابن عزیزان را در اولویت کاری خود قرار خواهیم داد.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *